
Bluetooth-ресивер Baseus BSBA-02 AUX Wireless Audio Receiver Black
- Немає в наявності
- Код: WXQY010001
346,59 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Baseus Qiyin AUX Car Bluetooth Receiver Black — приймач з AUX-адаптером, який допомагає програвати музику та відповідати на дзвінки з телефона або планшета за допомогою бездротового з'єднання на аудіосистемі автомобіля чи колонці.Відповідати на виклики під час водіння стане ще безпечніше та зручніше з адаптером завдяки кнопці керування викликами. Також пристрій обладнаний кнопками, за допомогою яких можна змінювати гучність, перемикати пісні та ставити на відтворення/паузу.Адаптер обладнаний батареєю потужністю 145 мА·год, тому її заряду вистачає на 10 годин відтворення музики. Зарядити акумулятор можна за допомогою кабелю Micro-USB, який йде в комплекті.Особливості:
− обладнаний версією Bluetooth 5.0;
− обладнаний акумулятором, заряду якого вистачає на 10 годин;
− дає змогу відповідати на дзвінки, є вбудований мікрофон;
− бездротове з'єднання ловить на відстані до 10 м;
− обладнаний роз'ємом MicroUSB;
− можна керувати відтворенням музики за допомогою кнопок;
− обладнаний індикаторами стану роботи й заряджання;
− в комплекті йде USB-кабель (50 см).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 145 mAh |
| Вага | 12 г кг |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Вихідний роз'єм | Mini jack 3.5 мм |
| Довжина кабелю | 0.5 м |
| Колір ресивера | Black |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | BSBA-02 |
| Особливості | Гучний зв'язок, мікрофон з технологією шумозаглушення, підключення до 2 пристроїв одночасно, робота від вбудованого акумулятора |
| Підтримка карти пам'яті | Немає |
| Радіус дії | до 10 м |
| Розміри | 52 × 13 × 46 мм |
- Ціна: 346,59 ₴








