
Відеореєстратор HOCO DV104 4K Riding recorder Black
- Немає в наявності
- Код: 6942007646000
2 340,17 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 108 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2500 mAh |
| Дисплей | 2" |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальна роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (3840 × 2160) |
| Мoдель | DV104 |
| Підтримка карти пам'яті | До 128GB |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 2 340,17 ₴








