
Відеореєстратор HOCO DV10 mini screen dashcam Black
- Немає в наявності
- Код: 6942007638630
1 427,92 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | Не заявлено сиропником |
| Дисплей | 1.47" |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кут огляду | 140° |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 × 1080) |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | DV10 |
| Особливості | WiFi |
| Підтримка карти пам'яті | TF-карта до 128 GB |
| Розміри | 58 × 51.5 × 28.5 мм |
| Тип живлення | акумулятор + від мережі |
| Колір | Black |
- Ціна: 1 427,92 ₴








