
Штатив Ulanzi MT-60 1.6M Carbon Fiber Travel Tripod (UV-3115 MT-60)
- Немає в наявності
- Код: 3115
4 706,29 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ulanzi MT-60 Carbon — це компактний та легкий штатив, розроблений спеціально для подорожей та активного використання. Він має чудові характеристики і функціональність, що робить його ідеальним вибором для фотографів і відеоблогерів.Ulanzi MT-60 виготовлений із високоякісного вуглецевого волокна, що забезпечує міцність та легкість конструкції. Цей матеріал не тільки робить штатив міцним, але й знижує вагу, що дозволяє легко переносити його під час подорожей та використовувати на відкритому повітрі.ОСОБЛИВОСТІ:− Конструкція з вуглецевого волокна: легша і міцніша, незамінний помічник у подорожі.
− Панорамна головка на 360°: незалежна ручка блокування, точна панорамна зйомка.
− Переворот центральної стійки для нижчого рівня зйомки.
− Режим монопода для походів: швидке розбирання, перемикання між різними формами, можна використовувати як похідну палицю.
− Різьбовий отвір 1/4 дюйма для кріплення аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.25 кг кг |
| Висота штативу | 20-162 см |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Додаткові характеристики, штативи | Додатковий 1/4" отвір для кріплення аксесуарів |
| Колір штативу | 7073 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав + вуглецеве волокно |
| Мoдель | MT-60 |
| Особливості | Витримує вагу до 10 кг, обертається на 360° |
| Сумісність | камери, телефони та GoPro |
| Тип кріплення | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
- Ціна: 4 706,29 ₴









