
Тримач для телефону Ulanzi Vijim Phone Clip & Flip mirror Kit (UV-3003 ST-30)
- Немає в наявності
- Код: 3003
1 148,63 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 130 кг |
| Гарантійний термін | 3 міска |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Алюміній + загартоване скло |
| Мoдель | Vijim Phone clip & Flip mirror Kit |
| Особливості | Вбудоване дзеркало, обертання на 360° |
| Розміри | 76 × 30 × 24 мм |
| Сумісність | Зі смартфонами з шириною 60 – 90 мм |
| Тип кріплення | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 1 148,63 ₴








