
Тримач для телефону Ulanzi Vijim Horizontal and Vertical Phone Clip (UV-2120 ST-17)
- Немає в наявності
- Код: 2120
233,05 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53 г кг |
| Гарантійний термін | 3 міска |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | Vijim Horizontal and Vertical Phone Clip |
| Особливості | Вертикальна й горизонтальна зйомка, максимальна висота — 107 мм |
| Сумісність | З планшетами 55 – 100 мм |
| Тип кріплення | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 233,05 ₴









