
Самопромивний фільтр Icma 3/4" No745
- Готово до відправки
- Код: SD00008247
3 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брудозловлювачі зазвичай встановлюються в закритих системах, для збирання забруднень, що містяться в теплоносіях (пісок, водорості, іржі тощо) у спеціальну чашу фільтра, з якої можна злити зібрані забруднення, навіть під час робочої системи, просто відкривши кран. Завдяки конструктивним характеристикам брудоуловлювачі можуть затримувати найменші частинки забруднень у постійному робочому режимі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ICMA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 82745AE05 |
| Вага нетто, кг | 0,99 |
| Різновид підключення | Різьба |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 85х75х200 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр приєднання манометра | 1/2" |
| Діаметр приєднання зливного механізму | 3/4" |
| Максимальна робоча температура, °C | 110 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 10 |
| Матеріал | Латунь; матеріал фільтрувального елемента — неіржавка сталь |
| Наявність манометра | Немає |
| Робоче середовище | Вода (або розчин гліколю ≤ 50%) |
| Розмір під'єднання | 3/4"x3/4" |
| Різьба | внутрішня |
| Серія | 745 |
| Ступінь фільтрації, мкм | 5 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип виробу | Самопромивний фільтр |
- Ціна: 3 999 ₴



