
Радіатор сталевий Kermi Line-V PLV 22 тип 500x500мм нижнє підкл, 853Вт Therm-X2 RAL 9016 білий глянець
- Немає в наявності
- Код: PLV220500501R2K
11 244 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталеві радіатори Kermi як не можна краще підходять для опалення приватного будинку, радіатори Kermi по праву є лідерами ринку за рахунок найширшого вибору розмірів, бічних і нижніх підключень радіаторів опалення для котеджів, будинків і будь-яких інших індивідуальних систем опалення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Тип радіатора | 22 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання | 3/4" |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 725 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 852 Вт |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтажна висота | 505 мм |
| Монтажна глибина | 102 мм |
| Монтажня довжина | 505 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 7 м2 |
| Підключення | праве, нижнє PLV |
- Ціна: 11 244 ₴



