
Радіатор сталевий Kermi Line-V PLV 22 тип 500x700мм нижнє підкл, 1190Вт Therm-X2 RAL 9016 білий глянець
- Немає в наявності
- Код: PLV220500701R2K
13 007 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальна технологія Kermi Therm X2 - теплоносій, що подає, спочатку проходить по передній панелі яка нагріваючись віддає тепло у напрямку від стіни тобто ближче до споживача, не потрібно прогрівати весь радіатор щоб домогтися конвекції (передачі тепла).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Тип радіатора | 22 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання | 3/4" |
| Комплектація | радіатор, інструкція, настінне кріплення |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 1012 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 1190 Вт |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтажна висота | 505 мм |
| Монтажна глибина | 102 мм |
| Монтажня довжина | 705 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 10 м2 |
| Підключення | праве, нижнє PLV |
- Ціна: 13 007 ₴



