
Cвітильник фасадний LEDVANCE LANTERN 7Вт 3000К 470Лм чорний
- Немає в наявності
- Код: 4058075478039
1 218 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фасадний світильник ENDURA STYLE LANTERN FLARE WALL 7w (470Lm) 3000K. Області застосування: фасади будівель; вхідне освітлення; патіо, балкони. Проста і швидка установка; енергоефективність завдяки світлодіодній технології; яскраві та функціональні зовнішні світлодіодні світильники; матеріал корпусу: алюміній; тип захисту: IP44.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Колірна температура | 3000K |
| Світловіддача | 67 лм/Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Кут освітлення | 230 град. |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Потужність світлодіодного модуля | 7 Вт |
| Тип | фасадний світильник |
- Ціна: 1 218 ₴



