
Радіатор сталевий Kermi Profil-V FTV 22 тип 500x2300мм нижнє підкл, 4159Вт Therm-X2 RAL 9016 білий глянець
- Немає в наявності
- Код: FTV220502301R2Z
24 521 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталеві радіатори Kermi як не можна краще підходять для опалення приватного будинку, радіатори Kermi по праву є лідерами ринку за рахунок найширшого вибору розмірів, бічних і нижніх підключень радіаторів опалення для котеджів, будинків і будь-яких інших індивідуальних систем опалення. Унікальна технологія Kermi Therm X2 - подаючий теплоносій спочатку проходить по передній панелі яка нагріваючись віддає тепло у напрямку від стіни тобто ближче до споживача, не потрібно прогрівати весь радіатор щоб домогтися конвекції (передачі тепла).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Тип радіатора | 22 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання | 3/4" |
| Комплектація | радіатор, інструкція, настінне кріплення |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 3542 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 4439 Вт |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтажна висота | 500 мм |
| Монтажна глибина | 100 мм |
| Монтажня довжина | 2300 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 35 м2 |
| Підключення | нижнє FTV, праве |
- Ціна: 24 521 ₴




