
Cвітильник фасадний LEDVANCE ENDURA STYLE SHIELD 11Вт 3000К 410Лм чорний
- Немає в наявності
- Код: 4058075205314
1 468 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки світлодіодній технології, світильник Ledvance Endura Style Shield забезпечує яскраве освітлення при низькому споживанні електроенергії. Світильник легко встановлюється так, як вам потрібно. Повне монтажне та з'єднувальне приладдя вже включено до комплекту. Завдяки стандарту IP44, світильник підходить для зовнішнього використання. Його можна встановлювати на фасадах будівель. Якісні матеріали забезпечать довгий термін служби та комфортне використання світильника на довгий час. Корпус виконаний із міцного алюмінію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Колірна температура | 3000K |
| Світловіддача | 39 лм/Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Код ступеня захисту від механічних впливів | IK05 |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 /> |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Потужність світлодіодного модуля | 10.5 Вт |
| Строк служби | 30000 рік. /(L70/B50 при 25 °C) |
| Тип | фасадний світильник |
- Ціна: 1 468 ₴




