
Світильник автономний LEDVANCE ENDURA STYLE SQUARE SOLAR UTILI 1.2Вт 3000K 60Лм чорний
- Немає в наявності
- Код: 4058075834729
1 409 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Ledvance Endura Style Solar Utili працює від вбудованої сонячної батареї, тому вам не потрібно прокладати дроти або шукати розетки. Проста конструкція та зрозуміла інструкція дають змогу встановити світильник за лічені хвилини. Універсальний світильник ідеально підходить для: фасадів будівель, входу і виходу, патіо і балконів, доріжок і під'їзних шляхів, садів та інших відкритих майданчиків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Колірна температура | 3000K |
| Світловіддача | 50 лм/Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код ступеня захисту від механічних впливів | IK03 |
| Кут освітлення | 120 град. |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Потужність світлодіодного модуля | 1.2 Вт |
| Строк служби | 25 000 рік. /(L70/B50 при 25°C) |
| Тип | фасадний світильник |
- Ціна: 1 409 ₴






