
Прожектор LEDVANCE ECO 30Вт 3000Лм 6500K чорний
- Немає в наявності
- Код: 4099854230479
400 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор Ledvance ECO потужністю 30 Вт забезпечує оптимальні результати як з точки зору освітлення, так і з точки зору водонепроникності, оскільки високий ступінь захисту IP65 робить його дуже стійким до впливу зовнішніх факторів. Завдяки своїй ефективності та довговічності, він є ідеальним продуктом для встановлення в місцях, які потребують багатогодинного освітлення, таких як сади, гаражі, склади, фасади будівель тощо. Прожектор забезпечує понад 30000 годин роботи завдяки компонентам найвищої якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Кут освітлення | 110 град. |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Потужність світлодіодного модуля | 30 Вт |
| Строк служби | 30000 рік. |
| Тип | прожектор вуличний світлодіодний |
- Ціна: 400 ₴

