
Рушникосушка Navin електрична Авангард, 1200х480х71мм, Wi-Fi, сталь, чорний муар, праве підключення
- Немає в наявності
- Код: 12-228055-4812
7 990 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна електрична рушникосушарка, яка поєднує мінімалістичний дизайн, потужну ефективність і передові технології. Тепер модель оснащена сенсорним керуванням з підтримкою Wi-Fi, що дозволяє керувати температурою та таймерами дистанційно — через застосунок Smart Life / Tuya (фірмовий україномовний додаток).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Потужність | 227 Вт |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Міжосьова відстань | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ребер | 12 шт. |
| Максимальна температура | 55 °C |
| Розміри | 1206 x 480 x 71 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип | Електричний |
- Ціна: 7 990 ₴







