
Адаптер WiFi TP-LINK TL-WN821N N300, USB
- Немає в наявності
- Код: TL-WN821N
449 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TL-WN821N Бездротовий мережевий USB-адаптер серії N зі швидкістю передачі даних до 300 Мбіт/с. Технологія MIMO забезпечує більш сильну проникаючу здатність сигналу, більш широку зону охоплення мережі, більш стабільну роботу пристрою. Відмінна швидкість передачі даних стандарту 802.11n ідеальна для перегляду потокового відео високої чіткості та IP-телефонії. Легка установка захищеного з'єднання одним натисканням кнопки QSS. Підтримка ОС Windows 2000/XP/Vista/7/8 /8.1.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Висота | 11 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | USB 2.0 |
| Глибина | 93.5 мм см |
| Діапазон частот | 2.4 – 2.4835 ГГц |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP |
| Кількість антен | 1 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 300 Мбіт/с/стандарт - n |
| Підтримка | Windows 2000, XP, Vista |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g |
| Тип антени | вбудована/незйомна |
- Ціна: 449 ₴




