
Адаптер Wi-Fi TP-LINK TL-WN781ND N150 PCI-Express x1
- Немає в наявності
- Код: TL-WN781ND
449 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Висота | 21.5 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | PCI-Express x1 |
| Глибина | 78.5 мм см |
| Діапазон частот | 2.4 – 2.4835 ГГц |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, AES, TKIP |
| Кількість антен | 1 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 150 Мбіт/с |
| Підтримка | XP, Vista |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g |
| Тип антени | зовнішня/зйомна |
- Ціна: 449 ₴
