
Адаптер WiFi TP-LINK TL-WN727N N150, USB
- Немає в наявності
- Код: TL-WN727N
399 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | USB 2.0 |
| Глибина | 86.5 мм см |
| Діапазон частот | 2.4 – 2.4835 ГГц |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP |
| Кількість антен | 1 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 150 Мбіт/с/в режимі 40 МГц |
| Міцність | 18 дБм Вт |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g |
| Тип антени | вбудована/незйомна/всеспрямована |
- Ціна: 399 ₴
