
Адаптер WiFi ASUS USB-N10 nano N150, USB
- Немає в наявності
- Код: 90IG05E0-MO0R00
519 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ASUS USB‑N10 nano N150 — ультрамініатюрний USB‑адаптер стандарту Wi‑Fi 4 (802.11n) з пропускною здатністю до 150 Мбіт/с. Він займає лише 7×15×17 мм, майже не виступаючи з USB‑порту — «вставив і забув». Підтримує WEP, WPA та WPA2 шифрування для безпечного підключення. Завдяки технології MIFA‑антена забезпечує до 25 % ширший радіус дії, сприяючи стабільному з’єднанню навіть у великих приміщеннях. Сумісність із Windows 7/8/10, macOS та Linux означає його універсальність. Ідеальний варіант для додавання Wi‑Fi на старі ПК, ноутбуки або неттопи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Вага | 2 г |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | USB 2.0 |
| Глибина | 7 мм см |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP |
| Кількість антен | 1 |
| Максимальна дальність роботи в приміщенні | 150 м |
| Максимальна швидкість передачі даних | 150 Мбіт/с |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n |
| Тип антени | вбудована/незйомна |
- Ціна: 519 ₴



