
Адаптер WiFi TP-LINK TL-WN823N N300, USB
- Немає в наявності
- Код: TL-WN823N
439 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міні-адаптер WiFi TL-WN823N N300 USB 2.0 - це компактний і зручний пристрій, що дає змогу легко під'єднати комп'ютер або ноутбук до бездротової мережі. Він забезпечує надійне і швидке з'єднання з максимальною швидкістю до 300 Мбіт/с.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Вага | 59 г |
| Висота | 7.87 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | USB 2.0 |
| Глибина | 18.35 мм см |
| Діапазон частот | 2.4 – 2.4835 ГГц |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP |
| Кількість антен | 1 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 300 Мбіт/с |
| Міцність | 20 dBM Вт |
| Підтримка | XP, Vista, Windows 7 |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g |
| Тип антени | вбудована/незйомна |
- Ціна: 439 ₴









