
Комплект Адаптерiв Powerline TP-LINK TL-PA8010PKIT AV1300, 1xGE, (TL-PA8010 2шт), Розетка
- Немає в наявності
- Код: TL-PA8010PKIT
3 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Висота | 42 мм |
| Глибина | 72 мм см |
| Кількість роз'ємів RJ-45 | 1 |
| Призначення | зовнішня |
| Підтримка мережевих стандартів | PLC HomePlugAV 2, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 1901, HomePlug AV |
| Тип | Мережевий адаптер |
| Ширина | 131 мм |
- Ціна: 3 999 ₴


