
Комплект Адаптерiв Powerline TP-LINK TL-WPA4220KIT AV600, N300, (TL-WPA4220 1шт, TL-PA4010 1шт)
- Немає в наявності
- Код: TL-WPA4220KIT
2 599 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Висота | 94 мм |
| Глибина | 40 мм см |
| Кількість роз'ємів RJ-45 | 2 |
| Призначення | зовнішня |
| Підтримка мережевих стандартів | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, HomePlug AV, IEEE 802.11b/g/n |
| Тип | Мережевий адаптер |
| Ширина | 54 мм |
- Ціна: 2 599 ₴







