
Адаптер WiFi TP-LINK Archer T2U nano AC600, USB
- Немає в наявності
- Код: ARCHER-T2U-NANO
499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адаптер TP-Link Archer T2U Nano AC600 додає комп’ютеру підтримку двочастотного Wi-Fi 802.11ac. Забезпечує швидкість до 200 Мбіт/с на 2,4 ГГц та до 433 Мбіт/с на 5 ГГц. Має надкомпактний корпус, який майже не виступає з USB-порту. Підтримує Windows та macOS без додаткового драйвера в більшості випадків. Підходить для оновлення старих ноутбуків або настільних ПК до сучасного бездротового стандарту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Висота | 18.6 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | USB 2.0 |
| Глибина | 7.1 мм см |
| Додатково | Режими Ad-Hoc / Infrastructure, Сертифікація/CE, FCC, RoHS |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Захист інформації | WEP/64/128-бітний, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Кількість антен | 1/всеспрямована |
| Максимальна швидкість передачі даних | 433 Мбіт/сек |
| Міцність | 20 dBM Вт |
| Підтримка | XP, Mac OS/X 10.9-10.13, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g, a, ac |
| Тип антени | вбудована/незйомна |
- Ціна: 499 ₴




