
Межева карта ASUS XG-C100F 1xSFP+, PCI Express x1
- Немає в наявності
- Код: 90IG0490-MO0R00
3 969 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | PCI-E/x4 |
| Вага | 110 г кг |
| Висота | 21.59 мм |
| Глибина | 120.5 мм см |
| Кількість роз'ємів RJ-45 | 1 |
| Призначення | внутрішня |
| Підтримка мережевих протоколів | 802.1p, IEEE 802.1q, 802.3ae |
| Ширина | 113.3 мм |
- Ціна: 3 969 ₴



