
Адаптер WiFi MERCUSYS MW300UH N300, USB
- Немає в наявності
- Код: MW300UH
399 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MW300UH володіє двома зовнішніми антенами високого підсилення, які забезпечать більш потужний прийом і передачу сигналу, а також стабільне Wi-Fi підключення по всьому будинку. Завдяки кабелю USB ви зможете легко знайти підходяще місце для розміщення MW300UH. На відміну від адаптерів, що підключаються безпосередньо, ви також зможете встановити MW300UH ближче до роутера для отримання більш потужного сигналу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Ширина | 113.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Micro USB 2.0 |
| Висота | 21.7 мм /(без антенн) |
| Глибина | 63.8 мм /(без антенн) см |
| Діапазон частот | 2.4 – 2.4835 ГГц |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Кількість антен | 2 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 300 Мбіт/с |
| Міцність | 20 dBM Вт |
| Підтримка | XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g |
| Тип антени | зовнішня/зйомна |
- Ціна: 399 ₴



