
Адаптер WiFi TP-LINK Archer T4E AC1200, PCI-Express x1
- Немає в наявності
- Код: ARCHER-T4E
1 199 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Archer T4E підтримує наступне покоління стандарту Wi-Fi 802.11ac, що забезпечує в 3 рази швидше з'єднання в порівнянні зі стандартом N. Використовуйте діапазон 2,4 ГГц для відправки e-mail і читання веб-сторінок, зберігаючи діапазон 5 ГГц для таких вимогливих завдань, як перегляд HD-відео, онлайн-ігри і т.д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Висота | 21.5 мм |
| Ширина | 120.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 115.2 мм см |
| Додатково | Підтримка MIMO/2×2, режим Infrastructure |
| Діапазон частот | 2.4 - 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA/WAP2, WEP, 802.1x, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Кількість антен | 2 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 1200 Мбіт/с/до 867 Мбіт/с на 5 ГГц або до 300 Мбіт/с на 2,4 ГГц |
| Підтримка | XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g, a, ac |
| Тип антени | зовнішня/зйомна |
- Ціна: 1 199 ₴



