
Мережевий адаптер TP-LINK UE200 1xFE, USB
- Немає в наявності
- Код: UE200
429 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більше можливостей підключення. UE200 забезпечує Ethernet-підключення для пристроїв без LAN-порту, наприклад, таких як Ultrabook або Macbook Air, використовуючи порт USB 2.0 і має зворотню підтримку стандарту USB 1.1. Компактний та ергономічний дизайн. Компактний дизайн та кабель, що складається, забезпечують високу портативність та зручність пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Висота | 16.2 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB, Ethernet/10/100 Мбіт/с (RJ45) |
| Глибина | 26 мм см |
| Призначення | зовнішня |
| Підтримка | Windows/XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS X/10.5/10.6/10.7/10.8/10.9/10.10 |
| Тип | Мережевий адаптер |
| Чипсет | RTL8152B |
- Ціна: 429 ₴








