
Мережевий адаптер ASUS USB-C2500 v2, 1x2.5GE, USB3.2
- Немає в наявності
- Код: 90IG0A60-MW0L0V
1 469 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий адаптер ASUS USB-C2500 v2 забезпечує швидке й стабільне з’єднання до 2,5 Гбіт/с через USB 3.2. Компактний і легкий корпус з алюмінію робить його ідеальним для бізнесу й подорожей, а підтримка Windows, Mac OS і Linux гарантує сумісність із більшістю пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Вага | 39 г |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | RJ-45/100/1000/2500 Mbps, USB 3.2 Gen1 Type-A |
| Глибина | 17 мм см |
| Призначення | зовнішня |
| Тип | Мережевий адаптер |
- Ціна: 1 469 ₴

