
Секція радіатора біметалічного AQUAVITA 500/80 D10, 30 бар
- Немає в наявності
- Код: 123786
292 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Секція радіатора біметалічного AQUAVITA 500/80, 30 бар призначена для встановлення в системах водяного опалення житлових, громадських та промислових будівель. Радіатори виготовлені з матеріалу, що має підвищену теплопровідність.
Радіатори вкриті термостійкою фарбою, яка з роками не лущиться і не вицвітає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquavita |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Біметал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання | 1" |
| Міжосьова відстань | 500 мм мм |
| Період експлуатації | 12 років |
| Робочий тиск | 30 бар |
| Розмір | 56х7, 5х7, 8 см |
| Теплова потужність | 155 Вт |
| Тип радіатора | Секційний |
- Ціна: 292 ₴






