
Огорожа світильника Tesli "Ліра"
- Немає в наявності
- Код: Ліра
990 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутове огородження світильника Tesli "Ліра" – це стильний та практичний аксесуар для лазні та сауни, що захищає світильник від механічних пошкоджень і забезпечує м'яке, розсіяне світло. Завдяки ергономічному дизайну, огородження легко монтується і доповнює інтер’єр будь-якої парної.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Висота | 375 мм |
| Матеріал | Липа |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранія | 6 місяців |
| Глибина в кутку | 210 мм |
| Глибина на прямий стіні | 100 мм |
| Країна виробника | Україна |
| Тип | огородження |
- Ціна: 990 ₴



