
Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX, 6000VA/5400W, RT3U, LCD, USB, RS232, 8xC13, 2xC19
- Немає в наявності
- Код: 9SX6KiRT
196 638 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ Eaton 9SX 6000VA/5400W забезпечує стабільне живлення завдяки технології подвійного перетворення з PF-корекцією. Підтримує монтаж у стійку 3U або вертикально як Tower. Оснащений LCD-дисплеєм, інтерфейсами USB, RS232, сухими контактами та опціональним слотом для мережевої карти. Вихідні розетки включають 8 x C13 та 2 x C19. Час автономної роботи при 50%/100% навантаженні становить 8/3 хвилини, а додаткові зовнішні батарейні модулі дозволяють продовжити час роботи. Ідеально підходить для серверних, мережевого обладнання та критично важливих систем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 48 кг кг |
| Гаряча заміна акумулятора | 1 |
| Діапазон вхідної напруги | 100-276 В/(при неповному навантаженні), 176-276 В |
| Ефективна вихідна потужність | 5400 Вт |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перевантажень, фільтрація перешкод, захист батарей від глибокого розряду, Захист від високовольтних імпульсів |
| Макс. вихідна потужність | 6000 ВА |
| Регулювання напруги | 1 /до 200/208/220/230/240 В |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 440 x 130 x 685 |
| Спотворення вихідної напруги | 2 |
| Тип монтажа | класичний (tower), монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | безперервної дії (online)/з системою корекції вхідного коефіцієнта потужності PFC |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Холодний старт | 1 |
| Час роботи за повного навантаження | 3 хв/(Стандартний час) |
| Час роботи при половинному навантаженні | 8 хв/(Стандартний час при 2700 Вт навантаження) |
- Ціна: 196 638 ₴


