
Смартфон Samsung Galaxy Fold 7 5G (F966) 8"/6.5" 12/256ГБ, 2SIM, 4400мА•год, чорний глибокий
- Немає в наявності
- Код: SM-F966BZKBSEK
84 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Samsung Galaxy Fold 7 5G (F966) – преміальний смартфон з гнучким 8" Dynamic AMOLED 2X дисплеєм і додатковим 6.5" екраном. Оснащений процесором Snapdragon 8 Elite (3 нм), 12 ГБ RAM та 256 ГБ UFS 4.0 пам’яті. Основна камера 200+10+12 Мп з підтримкою 8K-відео.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Чорний |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 215 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпалах | 1 /LED |
| LTE | 1 |
| Бездротова зарядка | 1 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Відеоприскорювач | 1 |
| Діагональ | 8 " /204,2 см2 (співвідношення екрану до корпусу ~90,0%) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM/Nano-SIM + Nano-SIM + Multi eSIM (максимум 2 одночасно) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| ОЗП | 12 ГБ |
| Операційна система | Android 16/(до 7 основних оновлень Android, One UI 8) |
| Основна камера | 200 Мп /10 Мп + 12 Мп |
| Розподільна здатність дисплея | 1968x2184 |
| Тип корпусу | розкладний |
| Тип матриці | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Товщина | 4.2 мм /(у розкладеному вигляді), 8.9 мм (у складеному вигляді) |
| Ширина | 143.2 мм /(у розкладеному вигляді), 72.8 мм (у складеному вигляді) |
- Ціна: 84 999 ₴









