
Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 5G (S731) 6.7' 8/512ГБ, 2SIM, 4900мА•год, блакитний крижаний
- Немає в наявності
- Код: SM-S731BLBIEUC
36 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Samsung Galaxy S25 FE 5G (SM-S731BLBIEUC) – це смартфон середнього класу 2025 року з 6.7-дюймовим Dynamic AMOLED 2X дисплеєм (FHD+, 120 Гц), процесором Exynos 2400, 8 ГБ RAM і 512 ГБ пам’яті. Оснащений батареєю 4900 мА·год із швидкою зарядкою 45 Вт, потрійною камерою (50 МП + 12 МП + 8 МП) і 12 МП фронтальною камерою. Підтримує 2 SIM, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.4, Android 16 з One UI 8. Колір: блакитний крижаний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S25 |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 г |
| Товщина | 7.4 мм |
| Ширина | 76.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпалах | 1 |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| Відеоприскорювач | 1 /Xclipse 940 |
| Діагональ | 6.7 " /співвідношення екрану до корпусу ~89,2% |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер |
| ОЗП | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 16/up to 7 major Android upgrades, One UI 8 |
| Основна камера | 50 Мп /+8 Мп + 12 Мп |
| Розподільна здатність дисплея | 1080x2340/ співвідношення 19,5:9 |
| Тип корпусу | моноблок |
- Ціна: 36 499 ₴








