
Корпус 2E TeamX TMX04 з БЖ 2E ATX500W, 2xUSB3.0, 1x80мм, VGA 220мм, mATX, чорний
- Немає в наявності
- Код: 2E-TMX04-500
1 489 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус 2Е TeamX TMX04-500 з блоком живлення 500W акуратний і компактний, зі стильною передньою панеллю, відмінно підходить для самостійної і промислової збірки, завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і нескладної конструкції. Виготовлений зі сталі 0.45мм. Типорозмір корпуса Mini Tower — це сумісність з материнськими платами Micro ATX,Mini ITX.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bстановлених вентиляторів | 1 шт /x 80 мм Задня панель |
| Внутрішніх відсіків 3,5" | 2 шт /(1) |
| Габарити, мм (ВхШхГ) | 355 x 170 x 275 |
| Конектор живлення мат.плати | 24 pin |
| Конектор живлення процесора | 4 pin |
| По напрямках | стандратний/офісний |
| Потужність комплектного БЖ | 500 Вт |
| Пікова потужність БЖ | 500 Вт |
| Тип корпусу | Mini Tower |
| Тип материнської плати | mini-ITX, micro-ATX |
- Ціна: 1 489 ₴









