
Смартфон Samsung Galaxy S25 Ultra 5G (S938) 6.9' 12/512ГБ, 2SIM, 5000мА•год, чорний глибокий
- Немає в наявності
- Код: SM-S938BAKGEUC
64 599 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G оснащений 6,9-дюймовим Dynamic AMOLED 2X дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц та захистом Gorilla Armor 2. Пристрій працює на чипсеті Snapdragon 8 Elite, має 12 ГБ оперативної пам’яті та 512 ГБ сховища. Основна камера складається з чотирьох модулів: 200 МП ширококутний, 50 МП перископічний телеоб’єктив, 10 МП телеоб’єктив та 50 МП ультраширокий, із підтримкою відео 8K. Акумулятор ємністю 5000 мА·год підтримує швидку зарядку 45 Вт, бездротову 25 Вт та реверсивну зарядку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 218 г |
| Товщина | 8.2 мм |
| Ширина | 77.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова зарядка | 1 |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| Відеоприскорювач | 1 |
| Діагональ | 6.9 " /116,9 см2 (~92,5% співвідношення екрану до корпусу) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| ОЗП | 12 ГБ |
| Операційна система | Android 15/(до 7 основних оновлень Android, One UI 7) |
| Основна камера | 200 Мп /(wide) + 10 Мп (telephoto) + 50 Мп (periscope telephoto) + 50 Мп (ultrawide) |
| Розподільна здатність дисплея | 1440x3120 |
| Тип корпусу | моноблок |
| Тип матриці | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
- Ціна: 64 599 ₴








