
Електрорадіатор ERAFLYME COMPACT 10L
- Немає в наявності
- Код: EF-RK-10L
8 890 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний радіатор на 10 секцій компакт, укомплектований якісним ТЕНом і унікальним терморегулятором.
Терморегулятор, що дозволяє управляти температурою в кімнаті і на самому електричному радіаторі, потужністю (50/100%), а також контролювати наявність заземлення в електромережі.
Наявність в електрорадіаторі терморегулятора, робить користування обігрівачем, не тільки зручним і функціональним, а й істотно заощаджує електроенергію.
Завдяки гарному захисту від перегріву і максимальній температурі поверхні не більше 60 °С, електрорадіатор не сушить повітря, а також є пожежобезпечним і може абсолютно спокійно встановлюватися в гаражі, дерев'яні будинки, і дитячі кімнати. Максимальна температура на поверхні обігрівача 60 ° С, додатково може регулюватися.
контроль / встановлення температури повітря в приміщенні;
контроль температури поверхні електрорадіатора;
програмування по дням/тижням/годинам;
встановлення пікової температури поверхні обігрівача;
можливість блокування кнопок;
мінімізація енерговитрат;
функція клімат-контролю.
Cкачать Каталог Електрорадіатори ERAFLYME
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eraflyme |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг кг |
| Гарантія | 3 роки |
| Напруга | 230 В |
| Площа опалення | 16 м2 |
| Міцність | 910 Вт Вт |
| Підключення | праве |
| Розмір | 855х300х95 |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 8 890 ₴
