
Двохстороння керамічна панель (на роликах) FLYME 800PW білий камінь - на 16 м²
- Немає в наявності
- Код: C2/800PW-L
5 810 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Економічна, ефективна і надійна керамічна інфрачервона панель ЕРАФЛАЙМ с терморегулятором.
Має не лише стильний дизайн, але і широкий функціонал, завдяки чому керамічна панель підходить не тільки для квартир, але і для дач, офісів, дитячих садків, і промислових приміщень. Обігрів можна виставити за годинами/днями/тижнями (наприклад, з понеділка по п'ятницю, кожного дня ви йдете на роботу о 9 годині ранку, а повертаєтесь о 7 вечора. Виставляємо години роботи обігрівача, так що вимикається він о 9 ранку, а починає працювати за 1,5 години до Вашого повернення. У вихідні дні обігрівач працює завжди (наприклад). Таким чином Ви не переплачуватиме за електроенергію доки Вас немає, але до Вашого повернення у будинку вже буде тепло.
Також є режими:
Контроль наявності заземлення
Блокування кнопок
Клімат контроль
Керамічна панель опалення Флайм зроблена з двох керамічних плит, завдяки чому іч промені нагрівають значно більше предметів, які в результаті віддають більше тепла. Між двома керамічними плитами встановлена конвекційна камера.
В комплекті до керамічної панелі є коліщата, а сам обігрівач може встановлюватися лише в напольному варіанті.
Скачати Каталог "Керамічні Панелі Опалення"
Cкачати Каталог "Керамічні Панелі Опалення" 2021 р.
Скачати Паспорт Інструкцію на Обiгрiвачi Flyme та Eraflyme
Схожі моделі:
Керамічна панель 420P
до 9 кв.м.
1200х200х50
Керамічна панель 450P
до 9 кв.м.
600х600х50
Керамічна панель 600P
до 9 кв.м.
900х450х50
Керамічна панель 900P
до 18 кв.м.
1200х600х50
Керамічна панель-рушникосушка 600T
до 12 кв.м.
490х900х50
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flyme |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Колір | Білий |
| Напруга | 230 В |
| Площа опалення | 16 м2 |
| Міцність | 800 Вт Вт |
| Підключення | праве |
| Розмір | 800х400х65 |
| Спосіб опалення | конвекційно-інфрачервоний |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 5 810 ₴




