
Керамічна панель FLYME 450PB cірий камінь - на 9 м²
- Немає в наявності
- Код: C450PB-gs
3 890 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Економна, ефективна та надійна керамічна електронна панель сірий камінь з цифровим блоком керування.
Керамічні панелі відрізняються не тільки стильним дизайном, але і широким функціональним набором, тому панелі Flyme підходять не тільки для квартир, але і для дач, офісів, дитячих садків і промислових приміщень. Опалення можна налаштувати щоденно/тижнево/ та погодинно (наприклад, йти на роботу о 8:00 щодня з понеділка по п'ятницю і повертатися о 19:00. Встановіть час роботи панелі так, щоб керамічна панель вимикалася о 9:00 під час вашої роботи годин: Та за 1,5 години до повернення вмикалась. У вихідні завжди працює обігрівач коли ви вдома (наприклад) Так вам не доведеться доплачувати за електроенергію коли ви відсутні і в будинку тепло коли ви будете повертатися.
Переваги:
Функція наземного контролю
Кнопка блокування від дітей
Режим програмування температури клімат-контролю
Керамічні нагрівальні панелі можуть кріпитися як на стіну, так і на ніжки.
Скачати Паспорт Інструкцію на Обiгрiвачi Flyme та Eraflyme
Скачати Каталог "Керамічні Панелі Опалення"
Cкачати Каталог "Керамічні Панелі Опалення" 2021 р.
Схожі моделі:
Двухстороння керамічна панель 1200PW
до 22 кв.м.
900х450х60
Керамічна панель 420P
до 9 кв.м.
1200х200х50
Керамічна панель 600P
до 9 кв.м.
900х450х50
Керамічна панель 900P
до 18 кв.м.
1200х600х50
Керамічна панель-рушникосушка 600T
до 12 кв.м.
490х900х50
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flyme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.5 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| К-ть одинарний на 1 Європалет | 30 шт. |
| Колір | cірий камінь |
| Напруга | 230 В |
| Площа опалення | 9 м2 |
| Міцність | 450 Вт Вт |
| Підключення | праве |
| Розмір | 600х600х50 |
| Спосіб опалення | конвекційно-інфрачервоний |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 3 890 ₴




