
Керамічна панель рушникосушка FLYME ТB600(3) графіт
- Немає в наявності
- Код: C600TB-Gr(3)
6 560 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Економічний інфрачервоний обігрівач Флайм ідеально підійде для обігріву не лише житлових кімнат, але і для ванни.
Дизайн обігрівача-рушникосушки сучасний, а функціонал - широкий. Дана модель зроблена з використанням іспанського керамограніту.
мінімізація енерговитрат;
обігрів за часом, можливість задати денний/тижневий цикл роботи;
контроль температури повітря в приміщенні;
контроль температури поверхні обігрівача;
встановлення найвищої температури поверхні обігрівача;
блокування/розблокування кнопок;
встановлення температури повітря в приміщенні;
можливість програми денного/тижневого циклу;
функція клімат-контроля.
Скачати Каталог "Керамічні Панелі Опалення"
Скачати Каталог "Керамічні Панелі Опалення" 2021 р.
Схожі моделі:
Двухстороння керамічна панель 1200PW
до 22 кв.м.
900х450х60
Керамічна панель 420P
до 9 кв.м.
1200х200х50
Керамічна панель 450P
до 9 кв.м.
600х600х50
Керамічна панель 600P
до 9 кв.м.
900х450х50
Керамічна панель 900P
до 18 кв.м.
1200х600х50
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flyme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| Колір | графіт |
| Напруга | 230 В |
| Площа опалення | 12 м2 |
| Міцність | 600 Вт Вт |
| Підключення | праве |
| Розмір | 450х900х50 |
| Спосіб опалення | конвекційно-інфрачервоний |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 6 560 ₴




