
Рушникосушка графітова EF Bond L
- Немає в наявності
- Код: TB-EF-BOND-L
8 590 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для рушників графітова
Графітова рушникосушка може встановлюватися в будь-якому приміщенні, де необхідна сушка речей. Наприклад, це може бути ванна кімната, кухня або пральня. Сушарка для рушників електрична чорна матова виготовлена з високоякісної сталі, покрита оригінальною фарбою з матовим ефектом, і має вбудований терморегулятор з таймером.
Володіючи бездоганним зовнішнім виглядом, можливістю управління і якістю збірки, графітова сушарка для рушників стане не тільки доповненням інтер'єру, але і забезпечить зручну і безпечну експлуатацію приладу. Параметри рушникосушки наступні: 8 попечених труб, висота - 1000 мм; ширина - 500 мм; глибина - 70 мм. Підключення з лівого боку.
Особливості сушарки:
Нагріванням сушарки для рушників електричної керує мікропроцесорний термоконтроллер - вбудований в стійку терморегулятор. Керування терморегулятором здійснюється натисненням єдиної кнопки на панелі. Для початку роботи необхідно задати температуру сушарки. Термодатчик контролює температуру поверхні, що вимикає його нагрів. Серед переваг сушарки для рушників:
вмикання та вимкнення нагріву приладу;
налаштування температури рушникосушки від 30 до 60 C;
таймер автономної роботи рушникосушки від 1 до 8 годин;
ЕКО-функція, що забезпечує економію електроенергії та довговічність служби рушникосушки;
зберігання обраного режиму роботи (при відключенні робота відновиться у запрограмованому користувачем режимі)
Комплектація:
Сушарка для рушників електрична графітова – 1 шт;
Кріплення - 4 шт;
Ключ шестигранний – 1 шт;
Упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт;
Паспорт – 1 шт.
Додатково можливо придбати комплект прихованого монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eraflyme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| К-ть горизонтальних перемичок | 8 |
| Колір | графіт |
| Напруга | 230 В |
| Міцність | 175 Вт Вт |
| Підключення | ліве |
| Розмір | 1050х540х82 |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 8 590 ₴




