
Рушникосушка чорна EF Atlant 1100 R
- Немає в наявності
- Код: TEFB1100R
6 590 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна рушникосушка електрична матова
Чорна рушникосушка, виготовлена із високоякісної матової сталі та покрита стильною чорною фарбою, може легко встановлюватися в будь-якому приміщенні, де потрібна сушка речей, такому як ванна кімната, кухня чи пральня.Вона має вбудований терморегулятор і таймер, що дозволяє зручно керувати процесом сушіння.
Завдяки своєму ідеальному зовнішньому вигляду та високій якості збірки, ця чорна рушникосушка не лише стане стильним доповненням до інтер'єру, але й гарантує тривалий, зручний та безпечний користувацький досвід. Розміри рушникосушки чорного кольору складають: висота - 1100 мм, ширина - 530 мм, глибина - 96 мм. Підключення з правого боку.
Особливості чорної рушникосушки електричної:
Нагріванням електричної рушникосушки керує мікропроцесорний термоконтроллер - вбудований в стійку терморегулятор. Керування терморегулятором здійснюється натисненням однієї кнопки. Для початку роботи необхідно задати температуру поверхні рушникосушки. Термодатчик контролює температуру поверхні чорної рушникосушки, що вимикає його перегрів. Серед переваг регулятора:
вмикання та вимкнення нагріву приладу;
3 режими температури;
таймер автоматичного вимкнення нагріву на 3 години;
зберігання обраного режиму роботи (при відключенні робота відновиться у запрограмованому користувачем режимі);
функція "Швидкий старт" для швидкого розігріву.
Комплектація:
Рушникосушка матова чорна – 1;
Кріплення - 4 шт;
Ключ шестигранний – 1 шт;
Упаковка – 1 шт;
Паспорт – 1 шт.
Додатково можливо придбати комплект прихованого монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eraflyme |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| К-ть горизонтальних перемичок | 10 |
| Напруга | 230 В |
| Міцність | 250 Вт Вт |
| Підключення | праве |
| Розмір | 1100x530x85 |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 6 590 ₴




