
Пила шабельна Einhell TE-AP 750 E 750Вт пропил 150мм хід 20мм 2.9кг
- Немає в наявності
- Код: 4326170
3 168 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна шабельна пила Einhell TE-AP 750 E серії Expert забезпечує легку роботу по розпилюванню найрізноманітніших матеріалів завдяки номінальній потужності 750 Вт і електронному регулюванні швидкості ходу для налаштування інструменту відповідно до конкретним матеріалом і області застосування. Підошва не вимагає інструментів для регулювання і, отже, дозволяє оптимально використовувати лезо. Пильне полотно можна швидко замінити без будь-яких інструментів. Для комфортної та безпечної роботи передбачена велика м'яка зона захвату, завдяки якій універсальна пила завжди зручно і надійно лежить в руці. Пильне полотно по дереву фірми KWB входить в комплект поставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вага | 2.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | шабельна |
| Глибина пропилювання | 150 мм / (дерево), 10 мм (метал) |
| Харчування | електромережа |
| Оберти двигуна | 2800 об/хв |
| Потужність двигуна | 750 Вт/(споживальна) |
| Тип | ручна |
| Функції та можливості | рукоятка з м'якою накладкою, Електронний регулятор швидкості, заміна пильного полотна без додаткових інструментів, ергономічна рукоятка |
- Ціна: 3 168 ₴
