
Шліфмашина кутова акумуляторна DeWalt XR Li-lon 18B 125мм 9000об/хв кейс 1.74кг без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: DCG405NT
11 599 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна кутова шліфмашина DeWalt DCG405NT — це потужний і компактний інструмент із безщітковим двигуном, який ідеально підходить для різання, шліфування та зачистки металу, каменю, бетону та інших матеріалів. Вона працює на платформі XR 18В, що забезпечує свободу руху без обмежень кабелем (акумулятор і зарядний пристрій продаються окремо).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 1.74 кг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 9000 |
| Напруга | 18 В |
| Тип | кутові (болгарки) |
- Ціна: 11 599 ₴




