
Кріплення SANTAN для PP-R, сірий 20 мм
- Немає в наявності
- Код: 104171
3 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кріплення (кліпса) для труби PP-R - досить надійний кріпильний матеріал поліпропіленових труб до стін, стелі або підлоги. Застосовується для кріплення труб відповідного діаметра.
Поліпропіленові кріплення значно міцніші та довговічніші, ніж електротехнічні аналоги для кріплення гофри з проводами.
Не ламаються, важко розгинаються, тримають трубу надійно, дозволяють їй переміщатися по осі при тепловому подовженні, збираються в гірлянди одна до одної, що дозволяє зробити відстань між трубами однаковою на їх протязі.
Діаметр: 20 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | до 50 років |
| Діаметр труби | 20 мм |
| Діаметр фітинга | 20 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | PPR Поліпропілен (Random Copolymer) |
| Робоча температура | 95 °C |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Сфера застосування | холодне водопостачання, гаряче водопостачання, опалення |
| Тип фітинга | Кріплення |
- Ціна: 3 ₴
