
Обвід SANTAN для PPR труб, короткий 32 мм
- Немає в наявності
- Код: 102909
22,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обвід для PPR труб , застосовується для обведення стояка або в місцях, де в невеликому просторі необхідно провести хрестове перетин труб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | до 50 років |
| Діаметр труби | 32 мм |
| Діаметр фітинга | 32 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | PPR Поліпропілен (Random Copolymer) |
| Робоча температура | 95 °C |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Сфера застосування | Холодне водопостачання, гаряче водопостачання |
| Тип з'єднання | Пайка |
| Тип фітинга | Обвід |
- Ціна: 22,50 ₴



