
Кріплення SANTAN для PP-R 40 мм
- Немає в наявності
- Код: 103336
4 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кріплення поліпропіленове для кріплення труб в системах опалення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | до 50 років |
| Діаметр труби | 40 мм |
| Діаметр фітинга | 40 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | PPR Поліпропілен (Random Copolymer) |
| Робоча температура | 95 °C |
| Сфера застосування | холодне водопостачання, гаряче водопостачання, опалення |
| Тип фітинга | Кріплення для труби |
- Ціна: 4 ₴


