
Секція радіатора біметалічного AQUAVITA 350/80, 30 бар
- Немає в наявності
- Код: ---
284 ₴
- +380 (99) 771-72-34
Секція радіатора біметалічний Aquavita 350/80 30 бар призначена для встановлення в системах водяного опалення житлових, громадських та промислових будівель.
Радіатори виготовлені з матеріалу, що має підвищену теплопровідність.
У конструкції біметалічного радіатора використовуються два матеріали - сталь та алюміній.
Висока міцність повністю сталевого колектора, дозволяє батареї витримувати тиск 30 атмосфер, без наслідків.
Алюміній не контактує з теплоносієм, тому радіатор може працювати на воді будь-якої якості, немає жодних додаткових вимог ні до PH-фактору, ні до ступеня засміченості.
Теплова потужність: 140 Вт
Максимальна температура теплоносія: 120 град.
Максимальний робочий тиск: 24 бар
Опресувальний тиск: 36 бар
Конструкція радіатора: Секційна
Матеріал радіатора: Сталь - алюміній
Спосіб підключення: бічне
Кількість секцій: 10
Об'єм води в радіаторі: 3.2 л
Колір білий
Вага: 1.1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquavita |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Біметал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,1 кг кг |
| Діаметр під'єднання | 1" |
| Міжосьова відстань | 350 мм мм |
| Період експлуатації | 12 років |
| Робочий тиск | 30 бар |
| Розмір | 42х8х8 см |
| Теплова потужність | 140 Вт |
| Тип радіатора | Секційний |
- Ціна: 284 ₴






