
Циркуляційний насос SUNTERMO 25/60 – 180 мм, з гайками, кабель
- Немає в наявності
- Код: 100260
1 160,50 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос SUNTERMO 25/60 - 180 мм, з гайками, кабель - одна з головних складових системи опалення та гарячого водопостачання. Призначений для забезпечення примусового руху рідини замкнутим контуром (циркуляції), а також рециркуляції.
Напрямок обертання: проти годинникової стрілки (з боку двигуна).
Корпус насосної камери – чавун. Робоче колесо – полімеру. Втулка – нержавіюча сталь. Ведучий вал – металокераміка. Корпус статора – алюміній. Підшипники насоса – керамографіт.
Двигун - асинхронний однофазний 3 режими роботи (46-65-96Вт).
Подача: 55 л/хв
Температура рідини, що перекачується: від +10°С до +110°С
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Suntermo |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,9 кг кг |
| Висота подавання | 6 м |
| Діаметр патрубків | 25/25 мм |
| Клас захисту | IP44 |
| Монтажня довжина | 180 мм |
| Напруга | 220 В |
| Орієнтація валу двигуна | горизонтально |
| Міцність | 0.096 кВт Вт |
| Призначення | Для систем опалення |
| Тип | Циркуляційні насоси |
| Тиск | 10 бар |
- Ціна: 1 160,50 ₴
