
Секція литого алюмінієвого радіатора AQUAVITA 500/96, C6 16 бар
- Немає в наявності
- Код: 123788
250,50 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Секції радіатора Aquavita виконані методом лиття під тиском. Бічні скошені ребра дають напрямок нагрітому повітрі, що позитивно позначається на тепловіддачі радіатора.
У виробництві використовують якісні метали з високою антикорозійною стійкістю.
Радіатори вкриті термостійкою фарбою, яка з роками не лущиться і не вицвітає.
Робочий тиск 16 бар
Висота секції 580 мм.
Ширина секції 96 мм.
Глибина секції 96 мм
Вага секції 0.8 кг
Міжосьова відстань підключення 500 мм
Підключення бічне 1"
Теплова потужність (при T 70°С), Вт 180
У виробництві використовують якісні метали з високою антикорозійною стійкістю.
Радіатори вкриті термостійкою фарбою, яка з роками не лущиться і не вицвітає.
Робочий тиск 16 бар
Висота секції 580 мм.
Ширина секції 96 мм.
Глибина секції 96 мм
Вага секції 0.8 кг
Міжосьова відстань підключення 500 мм
Підключення бічне 1"
Теплова потужність (при T 70°С), Вт 180
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquavita |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага секції | 0.8 кг |
| Висота секції | 580 мм |
| Гарантія | 12 років |
| Глибина секції | 96 мм |
| Діаметр під'єднання | 1" |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Міжосьова відстань | 500 мм мм |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Теплова потужність | 180 Вт |
| Тип радіатора | Секційний |
| Ширина секції | 96 мм |
- Ціна: 250,50 ₴



