
Рушникосушарка електрична SANTAN Сходи Блюз 480х800 білий, правосторонній
- Немає в наявності
- Код: 106285
2 990 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушникосушарка електрична SANTAN Сходи Блюз 480х800 білий, правосторонній
Матеріал: вуглецева сталь
Розміри (ВхШхГ): 815х482х122 мм
Відстань між центрами підключення: 450 мм
Потужність: 102 Вт
Напруга живлення: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Країна виробник: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Колір | Білий |
| Кількість секцій | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Драбина |
| Висота | 815 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Сталева |
| Міцність | 102 Вт Вт |
| Регулювання температури | Без терморегулятора |
| Розташування вимикача | Справа |
| Тип | Електричний |
| Тип кріплення | Стаціонарний |
| Ширина | 480 мм |
- Ціна: 2 990 ₴

